Rgbstock forum

forum > Regional Forums > Polska Pany (Polish forum)

Polska Pany (Polish forum)

1. mzacha3 March 2010, 15:07 GMT +01:00

Wypada zalozyc narodowa sekcje... i przejac wladze nad swiatem!

Swoja droga juz teraz po wpisaniu hasla Poland wyswietla sie wiecej zdjec niz po wpisaniu nazw niektorych naszych somsiadow ;p.

74. macieklew16 April 2010, 13:48 GMT +02:00

Michal, jezeli Twoj znajomy ma wykupione od razu bilety w obie strony, to linie lotnicze musza mu zapewnic nocleg.

No, a ze znakami towarowymi jest wlasnie troche inna sytuacja niz z prawem aurtorskim. Te wszystkie pilki, loga itp, to podpadaja pod znaki towarowe. Ja tam sie nie dziwie administratorom, ze sia boja publikowac kontrowersyjne rzeczy tego typu. Korporacja rzuca sie na tego, na kogo najlatwiej w takich przypadkach. Nikt nie chce ryzykowac kilkudziesieciu tysiecy (w najlepszym razie) kary.

75. macieklew16 April 2010, 13:59 GMT +02:00

Kurcze, ale ten wulkan to sobie pore na wybuchy wybral, co...

76. jarsem18 April 2010, 17:25 GMT +02:00

dobry!
przylazlem tu i ja :))
i widze znajome buzki (ale nie chodzi mi o jerzego buzka ;P)
saluto!

77. macieklew18 April 2010, 20:20 GMT +02:00

Czesc! Co slychac w moim rodzinnym miescie? :)

78. mzacha18 April 2010, 21:37 GMT +02:00

Pizzeria Stara Browarna jeszcze istnieje? Dawali niezle jadlo... :P

79. Berenika18 April 2010, 23:13 GMT +02:00

@76

Ooo witamy - jak pieknie nam sie forum rozrasta..
W kwestii zdjecia ogorkow - smialam sie tu gdzies, ze w tutorialach
umiescimy na rgb instrukcje kiszenia ogorkow -
jakos nam czesto rozmowy na tematy wizualne schodza na tematy kulinarne -
zdjecia juz sa , wiec teraz tylko tekst i mamy tutorial nie calkiem fotograficzny
ale jak najbardziej uzyteczny ;-)
a tak na marginesie - twoje zdjecia szczesliwych swin zasluguja na 10 punktow -
czasem szkoda ze nie mozna dawac jakis punktow czy ocen dla zdjec na rgb...

80. mzacha19 April 2010, 9:55 GMT +02:00

Tia... Chociaz moze i dobrze. Jak na sxc byly oceny, to pojawiali sie zanizacze, ktorzy dla poprawy humoru wstawiali same jedynki, od gory do dolu. Bez sensu.

Ja teraz na samochody spadlem, mam fotki z wystawy samochodowej w Poznaniu sprzed blisko dwoch lat... Ale powoli nadrabiam zaleglosci. Lada dzien wkrocze w 2009 rok :)

81. Berenika19 April 2010, 10:28 GMT +02:00

nigdy nikomu nie dalam jedynki - jak uwazalam ze zdjecie jest ponizej osiem, to nic nie wstawialam, ale zapewne masz racje, bo funkcje oceniania skasowano po pewnym czasie. Jak sie uda naprawde dobra fotka, to czlowiek czesto sam o tym wie - ale niekiedy wyjdzie srednio, ale widzisz ze nic nie ma na dany temat na stocku - ja mam wtedy myslenie lepszy rzydz niz nic i wstawiam...a potem krzywo patrze na niektore swoje zdjecia...
dzialaj z samochodami - ja tez przegladam swoje archiwum, ale problem w tym ze sporo bylo robione starszym aparatem i wielkoscia pliku kiepsko - a teraz sobie nie porobie nic na zewnatrz bo snieg sypie na przemian z gradem od soboty...
chyba ostatnio spadla liczba nowych zdjec pojawiajacych sie dziennie - moze to tylko weeekend, ale zeby stock rosl trzeba by trzymac tempo...

82. macieklew19 April 2010, 14:12 GMT +02:00

Ja nie lubie ocen, nawet plusow nie lubie i ciesze sie, ze tu niczego takiego nie ma.

83. jarsem19 April 2010, 20:25 GMT +02:00

To All:
Browarna istnieje, sa i lepszejsze rzeczy do zjedzenia :)) i lokale inne tez.
Co do swinek to sadze, ze juz dawno sa w brzuszkach zjadaczy i swinskim niebie.
Co do ocen - i dobrze, ze nie ma. wole jak ktos komentarz napisze, wiem, ze sie przynajmniej postara-a nie tylko kliknie na punkt i czesc.
Musze sie sprzezyc i wrzucic wiecej fotek :)

@Berenika
malosolne umiem zrobic, kiszone mi nie wychodza

84. Berenika20 April 2010, 9:54 GMT +02:00

kiszone czy malosolne - twoja mala fabryczka dla stesknionych polskich smakow wyglada jak cel pielgrzymki kulinarnej ;-)
oj widze ze wszyscy chyba maja traume szkolna z tymi ocenami....
co do komentarzy - prawda, przynajmniej trzeba sie zastanowic dlaczego zdjecie sie podoba.
co myslicie o nowym logo rgb? ja sie zdziwilam i jeszcze nie wiem co mysle...

85. macieklew20 April 2010, 12:42 GMT +02:00

Nowe logo dla mnie nie bardzo...

86. fangol20 April 2010, 14:35 GMT +02:00

Jak dla mnie to mogli by zrobic lepsze... I do tego ta ziarnistosc kolorow z GIFa ;p

87. mzacha20 April 2010, 16:34 GMT +02:00

Dla mnie nie do konca pasuje do napisu, odstaje od niego. Ale sam lepszego bym nie zrobil :P

Ech - Polacy, malkontenci!

88. macieklew20 April 2010, 22:44 GMT +02:00

Jestesmy dosc spokojni tym razem. Zobacz co sie dzieje po angielsku: http://www.rgbstock.com/forum/msg/344/1

I sie nie dziwie.

I nie dziwie sie Hillary i temu, co mowi. Predzej czy pozniej wyjda pretensje i nieporozumienia.. A jak widac przy sprawie logo, raczej predzej...

89. Berenika20 April 2010, 23:57 GMT +02:00

A to prawda, jakos tym razem nie robimy rewolucji - ale moim zdaniem sprawa jest troche rozdmuchana - skoro raz logo zostalo zmienione, to i nastepny raz mozna zaproponowac inne - rgb to nie korporacja gdzie nam prezes lby urwie jak ogonek w literce e nie bedzie zgodnie z ksiega znaku... Za kwadracikami nie tesknie, za lisciem czy cokolwiek to jest tez nie bede - ale nie uwazam tego za powod do robienia afery. Cieszy mnie pomysl konkursu - moim zdaniem powinno byc jak najwiecej konkursow, bo to generuje aktywnosc uzytkownikow i ruch na stronie - ja tam sie moge poudzielac w tym temacie :-)

90. fangol21 April 2010, 0:02 GMT +02:00

Jest parcie na to by zrobic konkurs na nowe logo :) Byc moze to dobry pomysl, bo w koncu jest tutaj wiele osob, ktore moga wykazac sie kreatywnoscia i moze uda im sie zrobic cos ladniejszego i bardziej pomyslowego :) Tyle ze po rozstrzygnieciu konkursu i tak bedzie grupa niezadowolonych osob, ktore beda glosowaly na logotypy, ktore nie wygraja... a na glownym forum opinie dotyczace loga takie w naszym kraju: Gdzie dwoch polakow tam trzy opinie ;)

91. Berenika22 April 2010, 11:57 GMT +02:00

Wszystko wskazuje na to ze konkurs bedzie ;-) Oczywiscie ze beda sprzeczne opinie - bo rozne gusta... ale jest to szansa na cos ciekawego :-)

92. fangol22 April 2010, 13:13 GMT +02:00

Moze w wolnej chwili sam tez cos przygotuje :)

93. mzacha22 April 2010, 13:42 GMT +02:00

A ja swiruje: za oknem raz piekne slonce, a raz deszcz ze sniegiem. Oszalala ta pogoda...

A nad logiem pomysle... :P

94. Berenika26 April 2010, 17:41 GMT +02:00

I sie cicho na naszym forum zrobilo - a jest o czym gadac!
Macka strona nominowana do nagrody Papierowego Ekranu, Peter Hamza pojawia sie na forum...Dzieje sie ze hej :-)

95. macieklew26 April 2010, 22:51 GMT +02:00

Nie lubie go.

A moja strone lubie :)

96. Berenika27 April 2010, 10:19 GMT +02:00

Lubie nie lubie - inna kategoria - ale ciekawe z czym teraz wyskoczy i jakie wziecie bedzie miala nowa strona - cos porzadnego w rodzaju sxp jest definitywnie potrzebne na rynku, bo inne stocki albo maja wysokie ceny albo maja kiepska jakosc zdjec albo maja balagan i wyszukanie zdjecia zajmuje mnostwo czasu...dla niektorych moich nienajbogatszych klientow to bylo idealne rozwiazanie na legalny zakup zdjec... Ja nie lubie nowego wlasciciela starej strony, ale galerie ciagle tam mam.
A co do Lektur Reportera - to tez je lubie, wynajdujesz Macku duzo ciekawych rzeczy na fcb - ja nie mam na to czasu, wiec z radoscia potem powielam twoje znaleziska kulturalne.

97. macieklew27 April 2010, 10:31 GMT +02:00

To, ze strona (ta foto, nie moja, hehe) zmienila wlasciciela (i zrobiono na szaro duza czesc uzytkownikow i zlekcewazono ciezko pracujacych za darmo ludzi - mam na mysli moderatorow), jest takze zasluga pana P. Od poczatku budowal cale przedsiewziecie nie z mysla o spolecznosci, tylko z mysla o jak najwiekszym zysku. Nawet kosztem tejze lojalnej spolecznosci.

A co do Lektur, to wielkie dzieki, Patrycjo, za mile slowa. Ciesze sie, ze korzystasz z moich znalezisk :)

first page | previous page | next page | last page
x
name
country
photos
downloads
camera